Upravit stránku

Pobyty Medical Spa

Ve chvíli, kdy se bolest zad či únava nepříjemně zapisuje do vašeho každodenního života, přichází ke slovu odborná terapie. Naši lékaři a terapeuti umí efektivně využít fyzioterapii, elektroterapii, reflexologii i léčbu přírodními zdroji – v našem případě léčebnou slatinou. Tímto jsme výjimeční.

Zbavte se bolestí zad a kloubů

Během tohoto týdenního pobytu odstraníte svalovou ztuhlost, zregenerujete problémové partie,zbavíte se únavy a zmírníte následky stresu. Individuální plán sestavuje lékař.

Více informací

Tradiční lázeňská kúra

Čtrnáctidenní pobyt zaměřený na intenzivní terapii pohybovéjho ústrojí a celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Díky tradiční kúře načerpáte síly a zbavíte se bolesti.

Více informací

Program Classic

Zaměřuje se na terapii pohybových obtíží, které vás trápí či omezují v každodenním životě. Individuální program pro vás připraví lékař na základě vašeho zdravotního stavu.

Více informací

Program Comfort

Tento program nabízí komplexní řešení vašich problémů týkajících se pohybového aparátu. Vychází z programu Classic, oproti kterému obsahuje více cílených individuálních procedur.

Více informací

SLIM program

SLIM program je naše řešení pro boj s nadváhou. Díky SLIM programu se zbavíte přebytečného tuku, naučíte se správně stravovat a ulevíte svým kloubům.

Více informací

Léčebné procedury

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur