Upravit stránku

Pobyty Natal Spa

Pobyty Natal Spa jsou určeny pro ženy, které přemýšlejí o těhotenství, prožívají své těhotenství a nebo již své miminko přivedly na svět.

Sestavili jsme je tak, aby vám zpříjemnily a usnadnily toto důležité životní období. Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, poskytneme vám příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.

ProNatal

Toužíte po dítěti, a přestože jsou všechna vaše vyšetření v pořádku, nedaří se vám otěhotnět? Připravili jsme podpůrný program pro klientky s funkční sterilitou.

Více informací

PreNatal

Přijeďte strávit několik příjemných dní před narozením vašeho miminka. Absolvujete procedury, které neohrozí vaše miminko, a načerpáte potřebnou energii.

Více informací

PostNatal

Pohodový relaxační program, během kterého se dostanete do formy a pokud přijedete sama, jsme připraveni pohlídat vaše miminko během regeneračních procedur.

Více informací

Nabídka procedur

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur