Upravit stránku

Pobyty Wellness & beauty

V Tree of Life si užijete relaxaci v uvolňující a exotické atmosféře. Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus.

Slovo beauty pro nás znamená svěží a vitální pleť, zdravou pokožku celého těla, upravené ruce a ošetřené nohy. Pokud budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit. Posílíte své sebevědomí a pozitivní myšlení.

SPA víkend

Užijte si víkend podle vašich představ. Zvolte si na místě skladbu aktivit a procedur, která vám bude vyhovovat.

Více informací

Lázeňský víkend

Prožijte konec dlouhého týdne u nás. Poznáte blahodárné účinky slatinných procedur, ochutnáte výbornou kuchyni a odpočinete si v Organic Spa či v hotelovém bazénu.

Více informací

Luxusní dárek pro ženy

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít skutečný požitek. Namícháme vám ty nejvybranější procedury, které vám přinesou nejen příjemný pocit, ale i viditelnou změnu.

Více informací

Luxusní dárek pro muže

Luxusní péče o tělo není jen ženská záležitost. Proto jsme připravili tento pobyt určený pro všechny muže, kteří si chtějí odpočinout a cítit se dobře.

Více informací

Odpočinek během všedních dnů

Navštivte Tree of Life od pondělí do pátku a užijte si příjemnou lázeňskou atmosféru.

Více informací

Všední dny v lázních

Využijte klidnějších dnů a osvěžte se našimi lázeňskými procedurami. Voňavé koupele, příjemné masáže, exotické procedury a výborný bufet vám zpříjemní vaše všední dny.

Více informací

Víkendová romantika

Vaše romantické chvíle můžete prožít i v příjemném prostředí našeho hotelu obklopeni krásnou přírodou.

Více informací

Romantický sen pro dva

Dopřejte si nezapomenutelný zážitek s Vaší drahou polovičkou v romantickém prostředí s nádechem luxusu a nechte se od nás hýčkat!

Více informací

Lázeňské procedury

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur