Upravit stránku

Pobyty Wellness & beauty

V Tree of Life si užijete relaxaci v uvolňující a exotické atmosféře. Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus.

Slovo beauty pro nás znamená svěží a vitální pleť, zdravou pokožku celého těla, upravené ruce a ošetřené nohy. Pokud budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit. Posílíte své sebevědomí a pozitivní myšlení.

Relax & Vital

Třídenní odpočinkový pobyt s procedurami pro regeneraci vašeho těla. Pobyty začínající v neděli a pondělí jsou s jedním dnem navíc zdarma.

Více informací

Jednodenní relaxace ve dvou

Jednodenní relaxace ve dvou

Prožijte příjemné chvíle s Vaším partnerem v romantickém prostředí našeho hotelu a darujte sobě i jemu nezapomenutelné zážitky během jediného večera a jediné noci.

Více informací

SPA víkend

Užijte si víkend podle vašich představ. Zvolte si na místě skladbu aktivit a procedur, která vám bude vyhovovat.

Více informací

Víkendová regenerace

Chybí vám energie? Přijeďte načerpat síly do Tree of Life. 
Během víkendových dnů vás osvěžíme příjemnými procedurami, pobytem v Organic Spa, výbornou kuchyní a příjemnou atmosférou. 

Více informací

Luxusní dárek pro ženy

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít skutečný požitek. Namícháme vám ty nejvybranější procedury, které vám přinesou nejen příjemný pocit, ale i viditelnou změnu.

Více informací

Luxusní dárek pro muže

Luxusní péče o tělo není jen ženská záležitost. Proto jsme připravili tento pobyt určený pro všechny muže, kteří si chtějí odpočinout a cítit se dobře.

Více informací

Všední dny v lázních

Využijte klidnějších dnů a osvěžte se našimi lázeňskými procedurami. Voňavé koupele, příjemné masáže, exotické procedury a výborný bufet vám zpříjemní vaše všední dny.

Více informací

Víkendová romantika

Vaše romantické chvíle můžete prožít i v příjemném prostředí našeho hotelu obklopeni krásnou přírodou.

Více informací

Kouzelný sen pro dva

Hledáte romantické místo, kde vás budou rozmazlovat příjemnými procedurami a okouzlovat výbornou kuchyní? Právě jste ho našli. Přijeďte do Tree of Life.

Více informací

Lázeňské procedury

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur