Upravit stránku

Zážitkové masáže

Masáž lávovými kameny

Pokožka celého těla je masírována pomocí nahřátých lávových kamenů ve směru energetických drah těla. Stimulací těchto drah dochází ke zklidnění nervového systému, kompletní relaxaci těla a normalizaci tělesných funkcí. Stimulují se energetická centra organismu (čakry), čímž harmonizujeme energetické proudy v našem těle. Jde o velice příjemné ošetření, po kterém cítíte dodanou energii.

Čokoládová masáž

Milujete čokoládu? Dopřejte si jemnou relaxační masáž spolu s intenzivní vůní čokolády. Vaše smysly si pochutnají na čokoládě a olejové substance dokonale ošetří vaši pokožku. 

Medová detoxikační masáž

Blahodárné účinky medu jsou známé již odnepaměti. Med obsahuje řadu důležitých vitamínů a minerálů. Na pokožku lidského těla působí med hydratačně i regeneračně. Dokáže zjemnit a omladit. Medovou masáží se uvolňují a zároveň odstraňují nežádoucí toxiny, které se jinak usazují v tělesných tkáních. Med během masáže mění svou viskozitu a postupně houstne absorbováním škodlivin, uvolněných z pokožky.

Aroma masáž ORNELLA

Dech, energie a práce rukou jsou tři klíčové prvky této starodávné formy fantastické hodinové terapie těla, mysli i ducha, kterou specialisté nazývají  „Via della luna“. Jemné a zároveň hluboké doteky rukou v kombinaci s rafinovaným předáním energie za pomocí dechu způsobí, že po masáži budete cítit přirozenou lehkost a vnitřní klid a zároveň pocit přívalu životní energie. Efektivní tahy jsou zacílené nejen na záda, ramena, krční páteř, ruce a nohy, ale i na oblast břicha, dlaní, chodidel a hlavy, aktivaci primárních energetických center, zlepšení krevního a lymfatického oběhu.
Pokud si tuto masáž dopřejete, pak nám dáte za pravdu, že jde o velice emotivní zážitek a nesrovnatelný pocit uvolnění a uvědomění si svého těla.

Reflexní masáž plosky nohy

Tato masáž je jednou z metod čínské masáže. Ploska nohy se 7200 nervovými zakončeními, představuje mapu orgánů našeho těla. Tlakovým ošetřením bodů a plosek na chodidle, pozitivně ovlivňujeme krevní oběh, regeneraci a imunitu. Masáží dosáhneme úlevy při bolestech svalů a kloubů i při bolestech hlavy. Zlepšují se alergie i nespavost. Důležitým efektem je psychické a fyzické uvolnění. Masáž účinně redukuje následky stresu. 

Indická masáž hlavy

Jedna z nejefektivnějších cest k uvolnění je indická masáž hlavy. Zkušeně vám namasírujeme obličejovou i vlasovou část hlavy. Zmírníme tím únavu, napětí, případně i bolest a navodíme pocit intenzivního odpočinku. Pro navození intenzivního pocitu relaxace při této proceduře používáme masážní olej.