Upravit stránku

Speciální nabídka

Poslední volné termíny

Poslední volné pokoje

Využijte poslední volné pokoje za akční cenu. 

Volné termíny

Darujte pohodu

Valentýnské pobyty

Tree of Life je to pravé místo pro oslavu svátku všech zamilovaných. Překvapte svou drahou polovičku dárkem v podobě procedur pro dva, romantickou večeří při svíčkách a láhví prosecca na pokoji.

2 noci     1 noc

 

Velikonoční pobyt

Velikonoční pobyt

Jaro je symbolem čistoty, svěžího vzduchu a nové energie. My v Tree of Life uděláme vše pro to, abyste se po nevlídných zimních dnech dobili pozitivní energií.

Detail pobytu

Zimní víkendový pobyt

Zimní víkendový pobyt

Prožijte zimní víkend v příjemném prostředí našeho hotelu a vyzkoušejte procedury, které vás v chladných dnech zahřejí na těle i na duši.

Detail pobytu

Horká zimní relaxace

Horká zimní relaxace

I v zimních měsících vám může být příjemně. Přijeďte se zahřát a zrelaxovat do náruče krásné přírody v Podkrkonoší. Za šest dní zažijete osm horkých procedur zaměřených na prohřátí celého těla. K tomu skvělá gastronomie a spousta času jen pro sebe.

Detail pobytu

Odpoledne plné odpočinku De Luxe

Přestaňte myslet na starosti a problémy všedního dne a začněte myslet na sebe. Odpolední káva, vybraná procedura a příjemná večeře v romantickém prostředí restaurace Vernissage. I pár hodin v Tree of Life dokáže udělat zázraky.

Detail pobytu

Darujte pohodu

Hledáte jedinečný dárek pro své blízké? Darujte pohodu!

Objevte kouzlo wellness, slatinných procedur, fyzioterapie a masáží. Objevte Tree of Life i pro své blízké a darujte jim čas k rozjímání a odpočinku.

Více informací

Na větvi s Halinou

Přijeďte si příjemně odpočinout a pobavte se u inteligentního humoru Haliny Pawlowské.

Detail pobytu