Upravit stránku

Pobyty

Získejte 20% slevu na pobyt!

Užijte si Tree of Life za atraktivní cenu!  Slevu získáte na pobytové balíčky čerpané do 31. 8. 2020. Nelze ji kombinovat s dalšími slevami a bonusy. Při rezervaci uvádějte kód PRAZDNINY20
* Sleva se nevztahuje na balíčky "Aktivní dovolená v Tree of Life" a "Letní pobyt v Tree of Life".

 

Sezonní nabídka

Zajímají vás tematické nebo zvýhodněné pobyty? Vyberte si z lákavé nabídky pobytů, které jsou časově omezeny. 

Více informací

Wellness pobyty

Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení  a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus.

Více informací

Léčebné pobyty

Naši lékaři a terapeuti umí efektivně využít fyzioterapii, elektroterapii, reflexologii i léčbu přírodními zdroji. Tímto jsme výjimeční.

Více informací

Pobyty pro ženy

Dopřejte si čas sama na sebe. Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, najdete u nás příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.

Více informací

Pobyty pro muže

Kvalitu a délku života určuje především to, jak se k sobě samým chováme. Naučte se u nás jak o sebe pečovat a zůstat odolní, zdraví a vyrovnaní. Dopřejte si slatinné zábaly i péči fyzioterapeutů. 

Více informací

HLEDÁTE JEDINEČNÝ DÁREK? DARUJTE POHODU!

Objevte kouzlo wellness, slatinných procedur, fyzioterapie a masáží. Objevte Tree of Life i pro své blízké a darujte jim čas k rozjímání a odpočinku.

Více informací