Upravit stránku

Pobyty

20% SLEVA NA POBYT

Sleva se vztahuje na pobyty čerpané od 4. 12. 2020 do 2. 1. 2021.
Při rezervaci uveďte kód ZIMA20. Sleva se nevztahuje na pobyty čerpané z dárkových poukazů, na program "Odpoledne plné odpočinku" a "Balíčky procedur".
Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi.
 

Pobyty na rok 2021

Podívejte se na nabídku pobytů, kterou jsme pro vás sestavili pro nadcházející sezonu 2021. Na pobyty a zážitky lze vystavit dárkový poukaz. Udělejte radost svým blízkým.

Více informací

Sezonní nabídka

Zajímají vás tematické nebo zvýhodněné pobyty? Vyberte si z lákavé nabídky pobytů, které jsou časově omezeny. 

Více informací

Wellness pobyty

Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení  a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus.

Více informací

Rehabilitační pobyty

Ve chvíli, kdy se bolest zad či únava nepříjemně zapisuje do vašeho každodenního života, přichází ke slovu účinná pomoc. Naši terapeuti umí efektivně využít možnosti balneoterapie, fyzioterapie, fyzikální medicíny i léčbu přírodními zdroji (slatinou). Tímto jsme výjimeční.

Více informací

Pobyty pro ženy

Dopřejte si čas sama na sebe. Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, najdete u nás příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.

Více informací

Pobyty pro seniory

Řídíte se heslem ´Aktivní v každém věku´? Tak právě pro vás máme připravený soubor pobytů zaměřených na relaxaci, posílení fyzické a duševní pohody a navození celkového klidu.

Více informací

Pobyty pro muže

Kvalitu a délku života určuje především to, jak se k sobě samým chováme. Naučte se u nás jak o sebe pečovat a zůstat odolní, zdraví a vyrovnaní. Dopřejte si slatinné zábaly i péči fyzioterapeutů. 

Více informací

BALÍČKY PROCEDUR

Využijte pobyt v Tree of Life na maximum. Připravili jsme pro vás speciálně zaměřené balíčky procedur za zvýhodněnou cenu.

Více informací

HLEDÁTE JEDINEČNÝ DÁREK? DARUJTE POHODU!

Objevte kouzlo wellness, slatinných procedur, fyzioterapie a masáží. Objevte Tree of Life i pro své blízké a darujte jim čas k rozjímání a odpočinku.

Více informací