Upravit stránku

Pobyty Medical Spa

Ve chvíli, kdy se bolest zad či únava nepříjemně zapisuje do vašeho každodenního života, přichází ke slovu odborná terapie. Naši lékaři a terapeuti umí efektivně využít fyzioterapii, elektroterapii, reflexologii i léčbu přírodními zdroji – v našem případě léčebnou slatinou. Tímto jsme výjimeční.

NOVINKA 2019 - Fit & Active program

Upravená varianta SLIM programu určená pro aktivní klienty, kteří své úsilí o snížení hmotnosti rádi podpoří pohybovými aktivitami pro zpevnění celé postavy.

Více informací

SLIM program

SLIM program je naše řešení pro boj s nadváhou. Díky SLIM programu se zbavíte přebytečného tuku, naučíte se správně stravovat a ulevíte svým kloubům.

Více informací

Zbavte se bolesti zad a kloubů

Během tohoto týdenního pobytu odstraníte svalovou ztuhlost, zregenerujete problémové partie,zbavíte se únavy a zmírníte následky stresu. Individuální plán sestavuje lékař.

Více informací

Program Intensive

Vyřešte své zdravotní problémy v našem intenzivním léčebném programu. Na základě vyšetření Vám naši odborníci sestaví individuální terapeutický program. Vás pak čeká 5 procedur denně a odborné konzultace.

Více informací

Program Comfort

Tento program nabízí komplexní řešení vašich problémů týkajících se pohybového aparátu. Vychází z programu Classic, oproti kterému obsahuje více cílených individuálních procedur.

Více informací

Program Classic

Zaměřuje se na terapii pohybových obtíží, které vás trápí či omezují v každodenním životě. Individuální program pro vás připraví lékař na základě vašeho zdravotního stavu.

Více informací

Program Classic Light

Program Classic Light je určen hostům, kteří si chtějí odpočinout v luxusním prostředí hotelu Tree of Life a chtějí otestovat jednotlivé procedury z klasické lázeňské terapie.

Více informací

Léčebné procedury

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur