Upravit stránku

Pobyty pro ženy

Pobyty Natal Spa jsou určeny pro ženy, které přemýšlejí o těhotenství, prožívají své těhotenství nebo již své miminko přivedly na svět.
Sestavili jsme je tak, aby vám zpříjemnily a usnadnily toto důležité životní období. Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, najdete u nás příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.

ProNatal – Chceme miminko

Toužíte po dítěti, a přestože jsou všechna vaše vyšetření v pořádku, nedaří se vám otěhotnět? Připravili jsme podpůrný program pro klientky s funkční sterilitou.

Více informací

PreNatal – Čekáme miminko (12. – 36. týden těhotenství)

Přijeďte strávit několik příjemných dní před narozením vašeho miminka. Absolvujete procedury, které neohrozí vaše miminko, a načerpáte potřebnou energii.

Více informací

PostNatal – Relaxační pobyt s miminkem

Pohodový relaxační program, během kterého se dostanete do formy a pokud přijedete sama, jsme připraveni pohlídat vaše miminko během regeneračních procedur.

Více informací

Luxusní dárek pro ženy

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít skutečný požitek. Namícháme vám ty nejvybranější procedury, které vám přinesou nejen příjemný pocit, ale i viditelnou změnu.

Více informací

Jednodenní relaxace

Vyměňte každodenní povinnosti za lenošení v Tree of Life, kde čas plyne pomalu. Ať už přijedete sami, nebo s přáteli, zdejší pohodová atmosféra vás pohltí.

Více informací

Nabídka procedur

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur