Upravit stránku

Pobyty pro ženy

Pobyty Natal Spa jsou určeny pro ženy, které přemýšlejí o těhotenství, prožívají své těhotenství nebo již své miminko přivedly na svět.
Sestavili jsme je tak, aby vám zpříjemnily a usnadnily toto důležité životní období. Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, najdete u nás příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.

ProNatal – Chceme miminko

Toužíte po dítěti, a přestože jsou všechna vaše vyšetření v pořádku, nedaří se vám otěhotnět? Připravili jsme podpůrný program pro klientky s funkční sterilitou.

Více informací

PreNatal – Čekáme miminko (12. – 36. týden těhotenství)

Přijeďte strávit několik příjemných dní před narozením vašeho miminka. Absolvujete procedury, které neohrozí vaše miminko, a načerpáte potřebnou energii.

Více informací

PostNatal – Relaxační pobyt s miminkem

Pohodový relaxační program, během kterého se dostanete do formy a pokud přijedete sama, jsme připraveni pohlídat vaše miminko během regeneračních procedur.

Více informací

Jóga & Beauty

Jóga & Beauty

Podle nejnovějších výzkumů není krása pleti dána pouze genetickou dispozicí, ale také péčí, kterou jí poskytujeme. Záleží pouze na vás, jak o svou pleť pečujete. Naučte se to s námi. Pro krásnou pleť je neméně důležitá i duševní pohoda, tu podpoří jógové cvičení a odpočinek v hotelovém wellness.

Více informací

Luxusní dárek pro ženy

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít skutečný požitek. Namícháme vám ty nejvybranější procedury, které vám přinesou nejen příjemný pocit, ale i viditelnou změnu.

Více informací

Jednodenní relaxace

Vyměňte každodenní povinnosti za lenošení v Tree of Life, kde čas plyne pomalu. Ať už přijedete sami, nebo s přáteli, zdejší pohodová atmosféra vás pohltí.

Více informací

Nabídka procedur

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur