Upravit stránku

Pobyty Wellness & beauty

V Tree of Life si užijete relaxaci v uvolňující a exotické atmosféře. Ájurvédské, klasické i kosmetické masáže, koupele, sauny, parní lázně, kondiční cvičení a další pomohou účinně zregenerovat váš organismus.

Slovo beauty pro nás znamená svěží a vitální pleť, zdravou pokožku celého těla, upravené ruce a ošetřené nohy. Pokud budete dobře vypadat, budete se i dobře cítit. Posílíte své sebevědomí a pozitivní myšlení.

Pobyt únik na jednu noc

NOVINKA 2019 – Únik na jednu noc

Vyměňte každodenní povinnosti za lenošení v Tree of Life, kde čas plyne pomalu. Ať už přijedete sami nebo s přáteli, zdejší pohodová atmosféra vás pohltí. A i během krátkého odpočinku ´dobijete baterky´.

Více informací

Všední dny v lázních

Využijte klidnějších dnů a osvěžte se našimi lázeňskými procedurami. Voňavé koupele, příjemné masáže, exotické procedury a výborný bufet vám zpříjemní vaše všední dny.

Více informací

Luxusní dárek pro ženy

Vyberte si dárek, ze kterého budete mít skutečný požitek. Namícháme vám ty nejvybranější procedury, které vám přinesou nejen příjemný pocit, ale i viditelnou změnu.

Více informací

Luxusní dárek pro muže

Luxusní péče o tělo není jen ženská záležitost. Proto jsme připravili tento pobyt určený pro všechny muže, kteří si chtějí odpočinout a cítit se dobře.

Více informací

Relax & Vital

Třídenní odpočinkový pobyt s procedurami pro regeneraci vašeho těla. Pobyty začínající v neděli a pondělí jsou s jedním dnem navíc zdarma.

Více informací

SPA víkend

Užijte si víkend podle vašich představ. Je na vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete.

Více informací

Víkendová regenerace

Chybí vám energie? Přijeďte načerpat síly do Tree of Life. 
Během víkendových dnů vás osvěžíme příjemnými procedurami, pobytem v Organic Spa, výbornou kuchyní a příjemnou atmosférou. 

Více informací

Víkendová romantika

Vaše romantické chvíle můžete prožít i v příjemném prostředí našeho hotelu obklopeni krásnou přírodou.

Více informací

Kouzelný sen pro dva

Hledáte romantické místo, kde vás budou rozmazlovat příjemnými procedurami a okouzlovat výbornou kuchyní? Právě jste ho našli. Přijeďte do Tree of Life.

Více informací

Jednodenní relaxace ve dvou

Romantická noc ve dvou

Prožijte příjemné chvíle s Vaším partnerem v romantickém prostředí našeho hotelu a darujte sobě i jemu nezapomenutelné zážitky během jediného večera a jediné noci.

Více informací

Lázeňské procedury

Tree of Life nabízí mnoho procedur, které pomohou regenerovat a uvolnit vaše tělo. Pro krásu, odpočinek a potěšení máme kosmetická ošetření, masáže, zábaly a mnohé další.

Nabídka procedur