Upravit stránku

Kosmetická ošetření

Kosmetické ošetření s masáží obličeje BABOR

Podle nejnovějších výzkumů není krása pleti dána pouze genetickou dispozicí, ale také péčí, kterou jí poskytujeme. Záleží pouze na vás, jak o svou pleť pečujete a jak ji dokážete uchovat mladou. Naučte se to s námi. Po jemném a účinném vyčištění pleti vám provedeme stimulační obličejovou masáž, která obnoví napětí pokožky. Ošetřující masku vybereme podle vašeho typu pleti a finálně pleť ošetříme vybraným krémem.

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou BABOR

Jde o vitalizující kosmetické ošetření doplněné o účinnou kolagenovou masku. Maska dodá vaší pleti chybějící materiál a pomůže vyplnit drobné linky a vrásky. Po ošetření zůstane vaše pleť svěží a zářivá. Pocítíte příjemné napětí a překvapí vás jemnost a hladkost ošetřené pleti.

Luxusní liftingové ošetření HSR BABOR

High Skin Refiner Lifting je ošetření obličeje speciálně navržené tak, aby zlepšilo odol- nost pleti proti stárnutí. HSR používá velké množství inovativních komplexů pro zpevnění, projasnění a lifting pleti. Vaše pokožka se stane pevnější a plnější, což vašemu obličeji navrátí mladistvé kontury.

ReVersive Anti-Aging ošetření BABOR

Unikátní Anti-Aging ošetření se spolehlivým a okamžitým efektem. Ošetření kombinuje AHA peeling s nově vytvořeným Re-Youth efektem obsahujícím vysoce aktivní látky, které doslova napumpují vaši pleť. Viditelné změny pocítíte během jediného ošetření.

Barvení obočí

V průběhu kosmetického ošetření, které trvá 80 minut, je možné upravit a nabarvit obočí podle přání klienta.