Upravit stránku

Kosmetika

Kosmetické ošetření s masáží obličeje BABOR

Podle nejnovějších výzkumů není krása pleti dána pouze genetickou dispozicí, ale také péčí, kterou jí poskytujeme. Po jemném a účinném vyčištění pleti vám provedeme stimulační obličejovou masáž, která obnoví napětí pokožky. Ošetřující masku vybereme podle vašeho typu pleti a finálně pleť ošetříme vybraným krémem.

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou BABOR

Jde o vitalizující kosmetické ošetření doplněné o účinnou kolagenovou masku. Maska dodá vaší pleti chybějící materiál a pomůže vyplnit drobné linky a vrásky. Po ošetření zůstane vaše pleť svěží a zářivá. Pocítíte příjemné napětí a překvapí vás jemnost a hladkost ošetřené pleti.

Luxusní liftingové ošetření HSR BABOR

High Skin Refiner Lifting je ošetření obličeje speciálně navržené tak, aby zlepšilo odolnost pleti proti stárnutí. HSR používá velké množství inovativních komplexů pro zpevnění, projasnění a lifting pleti. Pokožka se stane pevnější a plnější, což vašemu obličeji navrátí mladistvé kontury.

ReVersive anti-aging ošetření BABOR

Unikátní Anti-Aging ošetření se spolehlivým a okamžitým efektem. Ošetření kombinuje AHA peeling s nově vytvořeným Re-Youth efektem obsahujícím vysoce aktivní látky, které doslova napumpují vaši pleť. Viditelné změny pocítíte během jediného ošetření.

Barvení obočí

V průběhu kosmetického ošetření je možné upravit a nabarvit obočí podle přání klienta. 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti