Upravit stránku

Speciální nabídka

Darujte pohodu

Hledáte jedinečný dárek pro své blízké? Darujte pohodu!

Objevte kouzlo wellness, slatinných procedur, fyzioterapie a masáží. Objevte Tree of Life i pro své blízké a darujte jim čas k rozjímání a odpočinku.

Více informací

Víkend s jógou

Víkend s jógou

Máte rádi jógu, pohyb, vodu, přírodu, zajímavou gastronomii a příjemné lázeňské prostředí?  Pak doporučujeme víkend s jógou v Tree of Life. Určitě oceníte i bazén, saunový svět, prostornou fitness laboratoř, pestrý bufet včetně vegetariánské stravy dvakrát denně.

Detail pobytu

Zimní pobyt

Zimní pobyt

Prožijte sychravé zimní dny v příjemném prostředí našeho hotelu a vyzkoušejte procedury, které vás zahřejí na těle i na duši.

Detail pobytu

Horká zimní relaxace

Horká zimní relaxace

I v zimních měsících vám může být příjemně. Přijeďte se zahřát a zrelaxovat do náruče krásné přírody v Podkrkonoší. Okolí je vhodné pro běžkování i procházky.

Detail pobytu

Únik na jednu noc

Únik na jednu noc - končí 20. 12. 2019

Vyměňte každodenní povinnosti za lenošení v Tree of Life, kde čas plyne pomalu. Ať už přijedete sami nebo s přáteli, zdejší pohodová atmosféra vás pohltí. A i během krátkého odpočinku ´dobijete baterky´.

Detail pobytu

Relax & Vital

Relax & Vital - končí 20. 12. 2019

Třídenní odpočinkový pobyt s procedurami pro regeneraci vašeho těla. Pobyty začínající v neděli a pondělí jsou s jedním dnem navíc zdarma.

Detail pobytu

Spa víkend

Spa víkend - končí 20. 12. 2019

Užijte si víkend podle vašich představ. Je na vás, jaké procedury si ke svému Spa víkendu vyberete.

Detail pobytu

Víkendová regenerace

Víkendová regenerace - končí 20. 12. 2019

Chybí vám energie? Přijeďte načerpat síly do Tree of Life. Během víkendových dnů vás osvěžíme příjemnými procedurami, pobytem v Organic Spa, výbornou kuchyní a příjemnou atmosférou. 

Detail pobytu

Kouzelný sen pro dva

Kouzelný sen pro dva - končí 20. 12. 2019

Hledáte romantické místo, kde vás budou rozmazlovat příjemnými procedurami a okouzlovat výbornou kuchyní? Právě jste ho našli. Přijeďte do Tree of Life.

Detail pobytu

Romantická noc ve dvou

Romantická noc ve dvou - končí 20. 12. 2019

Prožijte příjemné chvíle s vaším partnerem v romantickém prostředí našeho spa resortu a darujte sobě i jemu nezapomenutelné zážitky během jediného večera a jediné noci.

Detail pobytu

Vánoční pobyt 2019

Vánoční pobyt

Prožijte letošní Vánoce netradičně. Hoďte starosti s vánočními přípravami za hlavu a užijte si pohodu, relax a bohatý společenský program ve vánočně laděném Tree of Life.

Detail pobytu

Silvestrovský pobyt 2019

Silvestrovský pobyt

Oslavte příchod nového roku v prostředí lázeňského resortu, který se pro tento večer promění v Golden Tree. Čeká vás bohatý silvestrovský program.

Detail pobytu

Odpoledne plné odpočinku

Během jednoho odpoledne v Tree of Life si odpočinete a načerpáte síly. Vedle vybrané procedury, navštívíte saunové Organic & Garden Spa, bazén s výhledem do zahrady a zažijete naši jedinečnou gastronomii.

Detail pobytu

Na větvi s Halinou

Přijeďte si příjemně odpočinout a pobavte se u inteligentního humoru Haliny Pawlowské.

Detail pobytu