Upravit stránku

Speciální nabídka

Zamilovaný únor

Zamilovaný únor

Proč slavit lásku jen jediný den? V Tree of Life patří všem zamilovaným celé tři únorové týdny. Přijeďte se svou drahou polovičkou a užijte si romantiku, relaxaci a nevšední zážitky.

VALENTÝNSKÁ NOC

 

VALENTÝNSKÝ POBYT

Last minute

Poslední volné pokoje se slevou

Využijte nabídku na poslední volné pokoje ve vybraných termínech se slevou 20 %.

Více informací

Darujte pohodu

Hledáte jedinečný dárek pro své blízké? Darujte pohodu!

Objevte kouzlo wellness, slatinných procedur, fyzioterapie a masáží. Objevte Tree of Life i pro své blízké a darujte jim čas k rozjímání a odpočinku.

Více informací

Víkend s jógou

Víkend s jógou

Máte rádi jógu, pohyb, vodu, přírodu, zajímavou gastronomii a příjemné lázeňské prostředí?  Pak doporučujeme víkend s jógou v Tree of Life. Určitě oceníte i bazén, saunový svět, prostornou fitness laboratoř, pestrý bufet včetně vegetariánské stravy dvakrát denně.

Detail pobytu

Zimní pobyt

Zimní pobyt

Prožijte sychravé zimní dny v příjemném prostředí našeho hotelu a vyzkoušejte procedury, které vás zahřejí na těle i na duši.

Detail pobytu

Horká zimní relaxace

Horká zimní relaxace

I v zimních měsících vám může být příjemně. Přijeďte se zahřát a zrelaxovat do náruče krásné přírody v Podkrkonoší. Okolí je vhodné pro běžkování i procházky.

Detail pobytu

Odpoledne plné odpočinku

Během jednoho odpoledne v Tree of Life si odpočinete a načerpáte síly. Vedle vybrané procedury, navštívíte saunové Organic & Garden Spa, bazén s výhledem do zahrady a zažijete naši jedinečnou gastronomii.

Detail pobytu

Na větvi s Halinou

Přijeďte si příjemně odpočinout a pobavte se u inteligentního humoru Haliny Pawlowské.

Detail pobytu