Upravit stránku

Organic & Garden Spa

Zavítejte do Organic Spa a užijte si severskou saunu, rozličné vůně v Sanariu nebo Kneippův chodník. Příjemně se uvolníte a zároveň posílíte svoji imunitu a zdraví. Nebo zkuste Garden Spa, kde si ještě můžete vychutnat venkovní vířivku a saunu s ochlazovacím bazénkem v příjemném venkovním prostředí.

Sauna

V Organic Spa můžete navštívit klasickou severskou saunu.  Saunování je báječná cesta k posílení imunity, urychlení metabolismu, k navození celkového uvolnění a odpočinku po svalové námaze. 

Kneippův chodník

Kneippova lázeň jsou dva oddělené bazénky s oblázky, kde se střídá teplá (cca 40 °C) a studená (cca 12 °C) voda. Střídavé procházení těmito bazénky vede k postupnému zlepšení krevního oběhu a tlaku. Chůze po oblázcích navíc masíruje chodidla.  

SANARIUM a parní kabina

Oproti klasické sauně umožňuje Sanarium regulovat teplotu i vlhkost. Užít si tu můžete i léčivé působení příjemných bylinných vůní. Nebo vyzkoušejte parní lázeň pro stimulaci metabolismu, příjemnou relaxaci a blahodárný efekt na dýchací cesty.

Odpočinková zóna

Součástí Organic Spa jsou dvě odpočinkové zóny s příjemnou atmosférou. Využijte je mezi jednotlivými procedurami pro dosažení jejich největšího efektu a uvolnění. 

Garden Spa

Stačí udělat pár kroků navíc a ocitnete se v Garden Spa. Čeká tu na vás vířivka, Kneippův chodník a sauna s ochlazovacím bazénkem. 

Pro zajištění klidu a relaxace hostům mají do prostor Organic Spa přístup pouze osoby starší 10let, přičemž až do věku 15 let mají vstup povolený pouze za doprovodu dospělé osoby. O čase, kdy je vhodné navštívit Organic Spa s dětmi, se prosíme informujte na wellness recepci.

Pro návštěvu bazénu s malými dětmi, prosíme, použijte pro děti koupací kalhotky do vody, které jsou k zakoupení na wellness recepci.