Upravit stránku

Diagnostické procedury

Lékařská konzultace

Součástí terapeutických pobytů je konzultace s lékařem, který zhodnotí Váš zdravotní stav, upozorní na možnosti léčby a sestaví program procedur. Klient absolvuje vstupní vyšetření, v některém případě i základní biochemické vyšetření a EKG. Konzultace s lékařem probíhá 1x týdně.

Konzultace s nutričním specialistou

Nutriční terapeut s vámi detailně probere vaše stravovací návyky. Vysvětlí vám, jak je možné změnit jídelníček a jak se postarat, aby vám zdravá jídla chutnala. Upraví režim vašeho stravování a probere s vámi možnost doplňků stravy, speciálního prádla a dalších pomůcek. Připraví pro vás osobní doporučení a jídelníček na doma. Po celou dobu pobytu je vaším rádcem a průvodcem.

Vyšetření složení tkání na přístroji InBody

INBODY je sofistikovaný přístroj, který pomůže zjistit složení vašeho těla, co se týče tuku, aktivní tělesné hmoty i celkové tělesné vody. Vyšetření je vhodné pro osoby, které chtějí začít snižovat váhu. Tyto informace jsou nezbytné pro terapeuta, aby mohl ideálně nastavit redukční program a sledovat změny.

Laboratorní vyšetření

Základní spektrum laboratorních vyšetření informuje lékaře o funkci životně důležitých orgánů, jako jsou srdce, ledviny a játra. Zjištěné hodnoty cholesterolu jsou důležité také pro kalkulaci  tělesného tuku v přístroji INBODY.

EKG vyšetření

Elektrokardiograf je přístroj, který zaznamenává elektrickou aktivitu srdečního svalu. Slouží k posouzení, zda je srdeční aktivita normální nebo zda dochází k jejím poruchám. Odhaluje poškození srdečního svalu ve smyslu nedokrvení či arytmií.