Upravit stránku

Fitness Laboratory

Fitness Lab

Naše fitness laboratoř je vybavena originálním sportovním povrchem, který plní nejen funkci perfektního tlumení proti přetěžování kloubů, ale zároveň slouží jako nekonečný zásobník cviků díky důmyslnému systému značek a cvičebních prvků – nabízí se zde jak značky pro doskoky a odrazy tak matice pro rozvoj mobility i flexibility.
Laboratoř je vybavena i zrcadlovou stěnou s madlem tak, aby bylo možné prostor využívat pro posturální cvičení, spirální stabilizaci páteře či pro kontrolu pohybových stereotypů našich klientů.
Ve vybavení FitnessLab najdete i magické válce podle Beranové, které slouží k rekondičním cvičením při bolestech zad a páteře.

Funkční zóna

Moderní funkční zóna se neobejde bez TRX, závěsného posilovacího systému, najdete zde i promyšlené hrazdy, žebříčky pro ručkování a další prvky pro zavěšení.
V naší funkční zóně nechybí kvalitní lano, měkké stupínky, kettlebells, medicinbaly, bosy a další pomůcky pro funkční trénink. 

Kardio zóna

Kardio zóna slouží ke zvyšování výkonnosti kardiovaskulárního aparátu a je nedílnou součástí FitnessLab.
V kardio zóně můžete použít eliptický trenažér, rotoped, stepper, cyklotrenažér a běžecký pás.

Posilovací zóna

Pro ty, kteří se soustředí na budování svalové hmoty a bodybulding slouží posilovací zóna.
Tento prostor vám nabídne posilovací lavici, posilovací stojan, kotouče, činky, multifunkční hrazdu i všestranný posilovací stroj.

Pravidla pro používání Fitness Laboratory

 • Přístup do Fitness Laboratory (dále jen FL) mají pouze klienti Spa resortu Tree of Life.
 • Veřejnost ani klienti programu Odpoledne plné odpočinku nemají do FL přístup.

 • Vstup do FL je povolen pouze osobám starším 15ti let
 • Do prostoru FL je umožněn vstup pouze v sálové obuvi se světlou podrážkou. Pokud tuto obuv nemáte sebou, je možné si ji zakoupit na Wellness recepci.
 • Vstup do FL je klientům umožněn od 8:30 – 20:00, a to pouze v době, kdy zde neprobíhají načasované procedury. O tom, zda právě probíhá procedura, budete informováni wellness recepční anebo informační tabulí u vstupu do FL
 • Vstup do FL je zpoplatněn (viz. ceník procedur) a je k zakoupení na Wellness recepci či na Rozpisu procedur. Pokud nebude v FL přítomen trenér, nemá klient možnost využít přístroje TOTAL GYM.
 • Pokud chce klient využít přístroje TOTAL GYM, musí si zakoupit proceduru FittnessLab 50min (viz. ceník procedur), při které ho trenér bude provázet celým cvičením na přístroji TOTAL GYM.
 • Při cvičení ve FL je nutné dbát zvýšené opatrnosti. Každý, kdo použije přístroje a pomůcky ve FL, činí tak na vlastní nebezpečí.
 • Po cvičení je každý klient povinen vrátit závaží, činky a veškeré pomůcky na určené místo.
 • DO FL platí zákaz vstupu pod vlivem alkoholu a návykových látek.
 • Celý prostor FL je monitorovaný kamerovým systémem.