Upravit stránku

Slatinné procedury

Přírodní slatinný zábal

Na zábal použijeme několikacentimetrovou vrstvu prohřáté slatiny. Materiálem obložíme vybrané partie a zabalíme celé tělo do přikrývky. Teplo naakumulované v hloubce tkání vede k uvolnění svalů a odplavení zánětlivých zplodin, což vede k regeneraci tkání. Zábal uvolní svalové napětí, zmírní bolest a působí protizánětlivě. Používáme jej k terapii artróz, artritid, bolestí páteře a bolestí svalů.

Přírodní slatinný obklad

Plástve jsou tvořeny silnou vrstvou slatiny umístěnou mezi dvě membrány. Membrána, kterou se plástev přikládá na kůži, je propustná a umožní tak přímé působení přírodních látek. Na nepropustnou stranu membrány se přikládá tepelný polštář, který zajistí zahřátí a prokrvení vybraných partií. Slatinný obklad redukuje napětí, bolesti a křeče v oblasti ramenních kloubů, krční i bederní páteře a působí i regeneračně na pokožku.

Rasul - marocká lázeň

Orientální parní lázeň, při které se využívá vlhké teplo spolu s působením speciálního bahna. Kouzelné prostředí originálních lázní vytváří intimní relaxační atmosféru. Před vstupem do lázně obdržíte několik různobarevných kopečků bahna, určených na různé tělesné partie. Prohřátý tělesný povrch potíráte bahnem a jemně masírujete pokožku. Na závěr procedury vás nánosu bahna zbaví jemný deštík. Rasul regeneruje, ošetřuje i léčí. Vzhledem k teplotě do 50 °C jej mohou navštívit i klienti s kardiálními problémy. Velice dobře působí na lupénku a alergická kožní onemocnění.