Upravit stránku

Klasická relaxační masáž

Tato masáž vám navodí velmi příjemnou relaxaci celého těla i mysli. Tato masáž podporuje cirkulaci v povrchových žilách, lymfatických cévách, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Ať už využijete částečnou či celkovou variantu, klasická masáž dokonale uvolní masírované svalstvo, umožní vstřebávání otoků, někdy pozitivně ovlivní i bolest hlavy. Z masáže budete odcházet s pocitem úžasného uvolnění a pozitivně naladěni. 

Podvodní masáž

Tato masáž je prováděna proudem vody v teplé lázni. Specialista masíruje vybrané partie proudem vody pod tlakem 1 – 2 kPa. Podvodní masáž je kombinací teploléčby a mechanické léčby. Masáž uvolňuje spasmy, odstraňuje bolesti zad a svalovou únavu. Podvodní masáží je možné zlepšit stav jizev a celulitidy.

Vodní masážní lůžko Hydro-Jet

Suchá masážní vana. Proud vody, kterým je vaše tělo masírováno přes pružnou fólii, zvyšuje celkové prokrvení a snižuje svalové napětí. Napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Zvyšuje vyplavování endorfinů a zlepšuje psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Aromamasáž ORNELLA

Dech, energie a práce rukou jsou tři klíčové prvky této starodávné formy fantastické hodinové terapie těla, mysli i ducha, kterou specialisté nazývají  „Via della luna“. Jemné a zároveň hluboké doteky rukou v kombinaci s rafinovaným předáním energie za pomocí dechu způsobí, že po masáži budete cítit přirozenou lehkost a vnitřní klid a zároveň pocit přívalu životní energie. Efektivní tahy jsou zacílené nejen na záda, ramena, krční páteř, ruce a nohy, ale i na oblast břicha, dlaní, chodidel a hlavy, aktivaci primárních energetických center, zlepšení krevního a lymfatického oběhu.
Pokud si tuto masáž dopřejete, pak nám dáte za pravdu, že jde o velice emotivní zážitek a nesrovnatelný pocit uvolnění a uvědomění si svého těla.

Reflexní masáž plosky nohy

Tato masáž je jednou z metod čínské masáže. Ploska nohy se 7200 nervovými zakončeními, představuje mapu orgánů našeho těla. Tlakovým ošetřením bodů a plosek na chodidle, pozitivně ovlivňujeme krevní oběh, regeneraci a imunitu. Masáží dosáhneme úlevy při bolestech svalů a kloubů i při bolestech hlavy. Zlepšují se alergie i nespavost. Důležitým efektem je psychické a fyzické uvolnění. Masáž účinně redukuje následky stresu. 

Těhotenská masáž

Těhotenská masáž zahrnuje masáž dolních končetin vleže na zádech a masáž zad a šíje v poloze vsedě. Provádí ji školený masér a vyhýbá se oblasti břicha, protože v tom vidíme určitá rizika. Masáž končetin podporuje krevní oběh a cirkulaci lymfy a tím zmírňuje otoky a pocit unavených nohou. Páteř a svalstvo zad je v těhotenství nadměrně namáhané a je příjemné uvolnit svalové napětí v oblasti krční a bederní páteře.