Upravit stránku

Ošetření speciální technikou

Lymfoven, Pneuven - přístrojová lymfodrenáž

Příjemná procedura, která pomáhá od otoků dolních končetin, pocitu „těžkých nohou“ a celulitidy. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou (dochází k naplňováním jednotlivých komor speciálního návleku), která účinně podpoří svalovou pumpu. Drenáž pomáhá urychlit tok lymfy a stimuluje odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v podkoží. Procedura není vhodná pro osoby s křečovými žilami.

Starvac - přístrojová lymfodrenáž

Efektivní procedury. Hlavice přístroje je tvořena dvěma válečky, mezi které je pod tlakem vtahována kožní řasa. Jemnými tahy hlavicí usměrňujeme proud lymfy centrálně a zároveň stimulujeme prokrvení oblasti.  Podporou proudění lymfy odvádíme toxiny a přebytečnou tekutinu z tkání. Kolagenní vlákna se zpevňují. Tímto způsobem ošetřujeme obezitu, celulitidu, regenerujeme pokožku těla a můžeme zpevňovat oblast ňader, břicha a hýždí.

Exilis - ultrazvuková liposukce

V současné době jde o nejmodernější technologii, která významně redukuje podkožní tukovou tkáň. Přístroj kombinuje vysokofrekvenční ultrazvuk a infračervené světlo tak, aby docházelo k cílené destrukci tukových buněk. Terapie je velice účinná, viditelné změny se dostaví už po prvním ošetření. Dobrý výsledek je viditelný již po 4 ošetřeních. Po ošetření doporučujeme mechanickou lymfodrenáž STARVAC.

Bodyka Plus - kavitace

Unikátní přístroj, ve kterém je spojena kavitační funkce s podtlakovou masáží nahrazující lymfodrenáž. Je ideální volbou pro tvarování těla. Využívá nízkofrekvenční ultrazvuk, který působí v hlubších vrstvách, kde rozbíjí tukové buňky. Na rozdíl od EXILISU se následná lymfodrenáž provádí bezprostředně po kavitaci. Procedura je tedy delší. Výsledkem ošetření je úbytek hmotnosti, změna tvaru postavy a liftingový efekt na ošetřené oblasti.

Soft Pack

SOFT PACK je unikátní technologie, která umožní maximální účinek terapeutických látek, které byly na tělo naneseny. Klient je ošetřen a pomalu spuštěn do 37 °C vody, přičemž mezi jeho tělem a vodou zůstává nepropustná folie. Klient tak „plave“ v optimálním prostředí, nadlehčován teplou vodou. SOFTPACK působí velmi blahodárně na nervovou soustavu, kardiovaskulární aparát a svalový tonus.