Upravit stránku

Certifikace

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Proto je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, když můžeme prohlásit, že se nám tento cíl daří plnit.

TRIPADVISOR

Díky hodnocení našich hostů na serveru TripAdvisor jsme obdrželi Certifikát výjimečnosti pro rok 2015. Bereme to jako závazek pro další zlepšování služeb.

Českých 100 nejlepších

Dělá nám velkou radost, že společnost Lázně Bělohrad a.s. opakovaně uspěla v soutěži ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH v kategorii ZDRAVÍ - VZDĚLÁNÍ - HUMANITA.

ISO 9001:2008

Jako první lázeňské zařízení v České republice obdržely Lázně Bělohrad v roce 2000 certifikát dokládající zavedení systému kvality, úrovně řízení a služeb dle evropských norem v oblasti poskytování lázeňských služeb. Společnost byla a nadále i je certifikována  německou certifikační společností TÜV.

HolidayCheck

Díky hodnocení návštěvníků cestovního portálu HolidayCheck jsme byli zařazeni mezi doporučené hotely pro rok 2016.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti