Upravit stránku

Volný čas

Kultura

Kultura

Na každý měsíc pro vás připravujeme program složený z pravidelných i speciálních akcí. Ve svém volném čase můžete navštívit například koncert, divadelní představení, přednášky, taneční večery a další kulturní akce.

Více informací

Kultura

Léto 2019

Letní turistická sezona se blíží. Prohlédněte si newsletter, který vydává Královéhradecký kraj. Najdete tam aktuality v  oblasti cestovního ruchu a turismu. U kalendáře akcí můžete načerpat inspiraci na výlet, kam vyrazit za kulturou nebo také za dobrým jídlem a pitím.

Newsletter ke stažení

Kuks

Výlety

V okolí Tree of Life se nachází mnoho míst, která stojí za to navštívit. Mezi nejzajímavější z nich patří nepochybně ZOO a safari ve Dvoře Králové. Doporučit můžeme také výlet do Prachovských skal, na zámek Kuks či do nedalekých Krkonoš. Vhodný výlet vám rádi pomůžeme vybrat na recepci hotelu.

Více informací

Sport

Sport

V areálu Tree of Life a Bělohradských slatinných lázní lze využít řadu indoor i outdoor aktivit, mezi něž patří například cvičení, bazén, minigolf a tenis. Rádi vám zapůjčíme kolo, hole na Nordic Walking nebo jiné vybavení. V okolí pro vás můžeme zařídit i další aktivity, jako je jízda na koni nebo rybaření.

Více informací