Upravit stránku

O nás

Tree of Life je místo, kde pod bohatou korunou vědomostí, zkušeností, pochopení a péče naleznou naši hosté cestu k relaxaci i ke zdraví. Chceme, aby se jejich spokojenost stala nadšením a jejich přání se stala realitou.

Příběh Tree of Life

Příběh Tree of Life

Tree of Life jsme vytvořili jako místo s přirozenou srdečností, uklidňujícím prostředím a vynikající péčí. Vkládáme do něj to nejlepší z našich zkušeností, znalostí a dovedností, abyste odsud odjížděli zdraví, silní a odpočatí.

Více informací
Město Lázně Bělohrad

Město Lázně Bělohrad

Malebné městečko Lázně Bělohrad leží v podhůří Krkonoš v nádherné, ekologicky čisté kotlině. Lázeňská tradice tu sahá do roku 1885 díky hraběnce Anně z Asseburgu. A my jsme rádi, že v této tradici můžeme pokračovat.

Více informací
Certifikace

Certifikace

Svoji práci děláme tak, jak nejlépe umíme, protože chceme, abyste se u nás cítili dobře. Proto je pro nás důležité držet krok s trendy a standardy, které platí v našem odvětví. Jsme rádi, když můžeme prohlásit, že se nám tento cíl daří plnit.

Více informací

Naši partneři

Pracujeme s těmi nejlepšími, protože nám na vás záleží.

 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti