Upravit stránku

Diagnostické procedury

Lékařská konzultace vstupní a průběžná

Součástí terapeutických pobytů je konzultace s lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav, upozorní na možnosti léčby a sestaví pro vás program procedur. Absolvujete vstupní vyšetření, v některých případech i základní biochemické vyšetření a EKG. Konzultace s lékařem probíhá 1× týdně.

Lékařská kontrola vstupní

Konzultace s nutričním specialistou

Nutriční specialista s vámi detailně probere vaše stravovací návyky a po celou dobu pobytu bude vaším rádcem a průvodcem. Vysvětlí vám, jak můžete změnit svůj jídelníček k lepšímu a co dělat, aby vám zdravá jídla chutnala. Upraví režim vašeho stravování a probere možnosti doplňků stravy, speciálního prádla a dalších pomůcek. Připraví pro vás osobní doporučení a jídelníček na doma.

EKG vyšetření

Elektrokardiograf zaznamenává elektrickou aktivitu srdečního svalu. Díky němu lékař posoudí, zda je vaše srdeční aktivita v normálu, nebo zda dochází k jejím poruchám. EKG dokáže odhalit poškození srdečního svalu, například nedokrvení či arytmii.

Laboratorní vyšetření

Základní spektrum laboratorních vyšetření krve informuje lékaře o funkci životně důležitých orgánů, jako jsou srdce, ledviny a játra. Zjištěné hodnoty cholesterolu jsou důležité také pro kalkulaci tělesného tuku na přístroji InBody.

Diagnostika InBody

Vyšetření přístrojem InBody využijí především ti, kteří chtějí začít snižovat váhu. InBody je sofistikovaný přístroj, který pomůže zjistit složení vašeho těla, jako je objem tuku, aktivní tělesná hmota i celková tělesná voda. Tyto informace pak využije váš terapeut, aby mohl ideálně nastavit redukční program a sledovat změny.