Upravit stránku

Diagnostické procedury

Lékařská konzultace vstupní a průběžná

Součástí terapeutických pobytů je konzultace s lékařem, který zhodnotí váš zdravotní stav a sestaví či upraví váš program procedur. Lékař zajištuje tzv. vstupní filtr, abychom mohli eliminovat nevhodné procedury a doporučit procedury s optimálním efektem.

Lékařská kontrola vstupní

Konzultace s nutričním specialistou

Nutriční specialista s vámi detailně probere vaše stravovací návyky a po celou dobu pobytu bude vaším rádcem a průvodcem. Vysvětlí vám, jak můžete změnit svůj jídelníček k lepšímu a co dělat, aby vám zdravá jídla chutnala. Upraví režim vašeho stravování a probere možnosti doplňků stravy, speciálního prádla a dalších pomůcek. Připraví pro vás osobní doporučení a jídelníček na doma.

EKG vyšetření

Elektrokardiograf zaznamenává elektrickou aktivitu srdečního svalu. Díky němu lékař posoudí, zda je vaše srdeční aktivita v normálu, nebo zda dochází k jejím poruchám. EKG dokáže odhalit poškození srdečního svalu, například nedokrvení či arytmii.

Laboratorní vyšetření

Základní spektrum laboratorních vyšetření informuje lékaře o funkci životně důležitých orgánů, jako jsou srdce, ledviny a játra. .

Diagnostika InBody

Vyšetření InBody využijí především ti, kteří chtějí začít snižovat váhu. InBody je sofistikovaný přístroj, který pomůže zjistit složení vašeho těla, jako je objem tuku, aktivní tělesná hmota i celková tělesná voda. Tyto informace pak využije váš terapeut, aby mohl ideálně nastavit redukční program a sledovat změny.

Diagnostika InBody

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti