Upravit stránku

Ubytování

Hotel Tree of Life nabízí 6 apartmánů a 67 dvoulůžkových pokojů včetně tří bezbariérových pokojů. Všechny pokoje jsou situované na jihovýchod a disponují vlastním balkónem. V celém hotelu je bezplatné připojení k  Wi-Fi.

Dvoulůžkový pokoj Standard

Pokoje kategorie Standard můžete rezervovat v jednolůžkové a dvoulůžkové variantě s možností jedné přistýlky, v úpravě spojených či oddělených lůžek.

Rozloha: 30 m2 , balkón
Koupelna: vana či sprcha, vysoušeč vlasů, bidet, ručníky, osušky
Vybavení: klimatizace, trezor, televizor, Wi-Fi, minibar, župan, wellness pantofle

Dvoulůžkový pokoj Premium

Pokoje Premium si můžete rezervovat v jednolůžkové a dvoulůžkové variantě s možností jedné přistýlky, v úpravě spojených či oddělených lůžek.

Rozloha: 30 m2 , balkón
Koupelna: vana či sprcha, vysoušeč vlasů, bidet, ručníky, osušky, kosmetika zn. Botanica
Vybavení: klimatizace, trezor, TV s internetem, Wi-Fi, minibar, set pro přípravu kávy a čaje L'OR, minerální voda při příjezdu, župan, wellness pantofle

Apartmán Standard

Apartmány Standard jsou prostorné apartmány s oddělenou obývací částí a ložnicí, k dispozici je malá kuchyňka a dvě koupelny.

Rozloha: 90 m2, balkón
Koupelna: vana, sprcha, 2 umyvadla, vysoušeč vlasů, bidet, osušky, ručníky
Vybavení: minibar, klimatizace, trezor, 2× televizor, internet, čajová kuchyňka, toaletní stolek, župan, wellness pantofle


Apartmán Premium

Apartmány Premium jsou prostorné apartmány s oddělenou obývací částí a ložnicí,  malou kuchyňkou a dvěmi koupelnami. Apartmán můžete rezervovat v jednolůžkové a dvoulůžkové variantě s možností přistýlky.

Rozloha a dispozice apartmánu:
90 m2, vstupní chodba s čajovou kuchyňkou, 2× koupelna se záchodem, obývací pokoj, oddělená ložnice, balkón.
Vybavení apartmánu:
Klimatizace, trezor, 2× televizor s internetem, Wi-Fi, minibar, set pro přípravu kávy a čaje L'OR, minerální voda při příjezdu, župan, wellness pantofle.
Vybavení koupelny:
Vana a sprcha, 2 umyvadla, kosmetika značky Botanica, vysoušeč vlasů, bidet, ručníky, osušky.