Upravit stránku

Tree of Life ****S

Tree of Life ****

Spa resort Tree of Life je moderní čtyřhvězdičkový wellness & medical resort v městečku Lázně Bělohrad. Dopřejte si zde zážitek plynoucí ze spojení bohaté léčebné tradice, čisté přírody, alternativní i klasické medicíny a výborných služeb. Tree of Life používá vodu z vlastního zdroje, těží svou léčebnou slatinu z ložiska nedaleko lázní a stojí v oblasti s minimálním znečištěním vzduchu a prostředí. To z něj činí ideální místo k regeneraci těla i mysli.

3 dny pro jarní detoxikaci

Jarní detoxikace je účinný způsob, jak zbavit tělo škodlivin a toxických látek, které se nahromadily v našem těle během zimy.
cena od 8 950 Kč
2 noci | polopenze | 5 procedur

Více informací

Velikonoční pobyt

Jaro je symbolem čistoty, svěžího vzduchu a nové energie. Nabízíme pobyty jak pro ni, tak pro něj.
cena od 10 950 Kč
3 noci | polopenze | 6 procedur

Více informací

Mezinárodní den žen!

Ať už si budete chtít užít několik příjemných dní, zlepšit svou kondici nebo řešit konkrétní komplikace, najdete u nás příjemné prostředí a péči na vysoké úrovni.
Dárek k MDŽ: s kódem MDZ2023 15 % sleva 
Platí na pobyty s nástupem do 30. 4. 2023.

Více informací

S Halinou na větvi

Přijeďte si k nám odpočinout a pobavte se u inteligentního humoru Haliny Pawlowské a jejích hostů. Několikrát v roce jsou pozvány dvě osobnosti českého šoubyznysu.

Více informací

Májová romantika

Májová romantika

Chcete udělat radost sobě a svým blízkým radost? Objednejte pobyt plný romantiky, relaxace a nevšedních zážitků!

2 noci | 4 procedury

Více informací

Odpoledne plné odpočinku
Tematické večeře

Tematické večeře

Nemusíte za gastronomií cestovat po celém světě. V restauraci Vernissage vás přeneseme do různých koutů světa, abychom vám přiblížili chutě a vůně typické pro daný region.

Více informací

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti