Upravit stránku

VANQUISH ME

Nejúčinnější neinvazivní metoda hubnutí

VANQUISH Me využívá vysokofrekvenční pole, které směřuje energii do tukové tkáně, přehřívá tukové buňky a navodí tak jejich přirozený zánik. VANQUISH Me pracuje za vás a ničí tukovou vrstvu mnohem rychleji než běhání a cvičení.

Jak VANQUISH ME pracuje?

Tuková tkáň má jinou hustotu než svaly a Vanquish Me vysílá energii o vlnové délce, která se kumuluje pouze v tukové tkáni.

 Jde o bezkontaktní ošetření. Nad ošetřovanou část těla nastavíme plochý aplikátor, který vysílá vysokofrekvenční energii. Přístroj zhodnotí tloušťku tukové vrstvy a zacílí energii tak, aby plošně postihla ošetřované pole. Terapeut průběžně kontroluje teplotu pokožky a upravuje množství energie pronikající do tukové vrstvy. Teplota pokožky se pohybuje okolo 40 stupňů, zatímco v tukové tkáni se teplota drží oklo 46 stupňů. Při této teplotě se "roztavují" tukové buňky.
 

Vanquish Me

Kolik ošetření je potřeba a jaká jsou doporučení?

U štíhlejších  stačí k požadovanému úbytku centimetrů pouze jedno ošetření. U větší vrstvy tukové tkáně se doporučuje absolvovat maximálně 4-6 ošetření za sebou s odstupem jednoho týdne.

Každé ošetření přináší okamžitý efekt, který se během 5ti dnů ještě zvětšuje. Je to tím, že "rozpuštěný tuk" se postupně uvolňuje do mezibuněčného prostoru, odkud je odváděn lymfatickým systémem.
 

Abyste dosáhli lepšího efektu, doporučujeme konzumovat hodně tekutin před i po ošetření. Doporučujeme sérii 4 ošetření v intervalu 1 ošetření během 5–7 dnů. Jedno ošetření samotné trvá 50 minut, procedura 60 minut.
 

Pro koho není ošetření vhodné?

  • pro těhotné a kojící ženy
  • pro osoby s kardiostimulátorem, kovovými implantáty v těle, kovovými nitroděložními tělísky
  • pro osoby se zhoubným či nedovyšetřeným nádorem a akutními záněty
  • pro osoby se sklonem ke krvácení a užívající léky na ředění krve (antikoagulancia).
     

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti