Upravit stránku

EXILIS

Exilis – ultrazvuková liposukce

Kontaktní technologie, která významně redukuje podkožní tukovou tkáň. Přístroj kombinuje vysokofrekvenční ultrazvuk a infračervené světlo tak, aby docházelo k cílené destrukci tukových buněk. Terapii využíváme k ošetření obtížných lokalit, jako jsou tukové polštářky v oblasti beder a boků.

Jak Exilis pracuje?

Přístroj Exilis redukuje tukovou tkáň pomocí hlavice, která pracuje s radiofrekvenčními a ultrazvukovými vlnami. Hlavice klouže po kůži a intenzivně zahřívá tuk asi tak 2-3 cm pod úrovní pokožky. Teplota pokožky dosahuje 39 - 40 stupňů, ale teplota tuku v podkoží je až 46 stupňů. Vysoká teplota naruší tukové buňky a rozpouští tak tukovou vrstvu v podkoží. Povrch hlavice je neustále ochlazován a ošetření je tak nebolestivé. Ošetření Exilisem používáme i pro menší, ale vzdorující oblasti jako jsou paže a bedra.

Exilis

Kolik ošetření je potřeba a jaká jsou doporučení?

Ošetření provádí zkušená terapeutka, která si označí požadovanou oblast a intenzivně po ní krouží aplikátorem. Tím dochází k prohřátí, ke zvýšení metabolismu a dokonce i ke stimulaci tvorby kolagenu. Pokožka je po ošetření vypjatá, pomáhá redukovat strie.

Ošetření je bezbolestné, klient cítí v dané partii intenzivní teplo.

Pro maximální efekt doporučujeme 4-6 ošetření s pauzou 7 dní.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti