Upravit stránku

Ájurvédské masáže

SHIRODHARA – ájurvédská masáž "třetího oka"

Je jedna z nejúčinnějších relaxačních technik stará přes 5000 let. Odstraňuje stres a nervové napětí, léčí migrény a bolesti hlavy, zlepšuje soustředění a paměť. Díky stimulaci mozkových center omlazuje a zpomaluje mentální stárnutí. Při této masáži používáme speciální ájurvédský olej.

SHIROBHYANGA – indická masáž hlavy

Jedna z nejefektivnějších cest k uvolnění stresu je indická masáž hlavy. Zkušeně vám namasírujeme obličejovou i vlasovou část hlavy. Zmírníme tím únavu, napětí, případně i bolest hlavy a navodíme pocit intenzivního odpočinku. Pro navození intenzivního pocitu relaxace používáme při této proceduře masážní olej.

ABHYANGA - ájurvédská tělová masáž

Tuto hluboce relaxační a regenerační masáž považuje ájurvéda za jednu z klíčových cest k dlouhověkosti. Jde o individuální hmaty a tahy až ke konečkům prstů. Masáž odstraňuje nervozitu a podrážděnost, odbourává stresové toxiny a zlepší kvalitu spánku.

HASTA ABHYANGA – ájurvédská masáž rukou

Tato masáž aktivuje tzv. marma body, tedy fyzická a energetická centra našeho těla. Uvedená masáž stimuluje hojivé procesy, ulevuje a uvolňuje. Masáž začíná jemným omytím rukou s přidáním éterického oleje, čímž navodíme vnitřní zklidnění a rovnováhu. Po peelingu s výtažky zrníček z granátového jablka následuje masáž sezamovým olejem s aktivací marmových bodů, ve kterých se usazují toxické látky, napětí a negativní emoční energie. Po jemné aktivaci marmových bodů následuje maska na ruce s teplým zábalem.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti