Upravit stránku

Rekondiční cvičení

Cvičení v bazénu s hydromasáží

Oblíbené a účinné cvičení probíhá v malých skupinách pod vedením terapeuta. Voda díky svým vlastnostem dokáže řadu cviků ulehčit a zároveň pomáhá mobilizovat všechny svaly a klouby těla. Cvičí se v teplém bazénu, který je hluboký jen 130 cm a vhodný i pro neplavce. V bazénu jsou i podvodní masážní trysky a hydromasážní lavice, které na konci cvičení zrelaxují vaše svalstvo.

MOTOmed

Motomed je přístroj pro pasivní i aktivní cvičení svalů dolních končetin. Přístroj je poháněný elektromotorem, lze na něm nastavit rychlost, odpor i délku cvičení. Tato technika pomáhá uvolňovat svalové spasmy a zvyšovat mobilitu kyčelních, kolenních a hlezenných kloubů.

Nordic Walking – instruktáž

Nordic Walking je chůze se speciálními holemi, která zvyšuje fyzickou kondici a při níž spotřebujete až o 50 % více kalorií. Při Nordic Walking zapojíte 90 % svalů svého těla, trénujete oběhový aparát a posílíte nejen svaly dolních, ale i horních končetin. Hole také zmírňují zátěž kyčelních a kolenních kloubů. Počátečními lekcemi vás provede instruktor.

Magické válce podle Beranové (cvičení)

Spojení přirozených cviků s pomůckami v podobě velkých měkkých válců navržených českou fyzioterapeutkou paní Beranovou rozvíjí pohybové dovednosti a postupně navrací tělu pružnost a stabilitu. Častým opakováním jednotlivých sestav dosáhnete zpevnění hlubokého stabilizačního systému, omezujete tak bolesti zad a zvyšujete rozsah pohyblivosti velkých kloubů.

Pohybové aktivity s trenérem – individuální

Pokud nechcete být omezeni ostatními klienty při skupinových cvičeních, můžete si domluvit individuální aktivitu s trenérem. Tuto možnost lze využít při cvičení na magických válcích, cvičení na přístrojích Total Gym, při fitness aktivitách i pro Nordic Walking.

ShapeMaster Powertone

Jedná se o sofistikovaná elektrická lůžka, která účinně podporují svalovou práci a přitom nezatěžují páteř. Shapemaster Powertone dokáže obnovit svalovou hmotu, vytvarovat tělo, procvičit svaly po úrazech či zredukovat váhu.

Fyzioterapie - Shape Master Powertone

Huber Motion Lab

Unikátní multifunkční přístroj umí zpevnit tělo, bezpečně mobilizovat klouby, trénovat jednotlivé svaly a zajistit i komplexní rehabilitaci. Jeho speciální konstrukce vašemu tělu umožní spalovat tuky již během prvních tří minut cvičení. Přednastavené programy umožní posílit břišní svalstvo, vytvarovat hýždě, dobře zformovat nohy a zpevnit hluboké svaly okolo páteře. Huber Motion Lab monitoruje dosažené výsledky, a je proto skvělý i pro sportovní trénink.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti