Upravit stránku

Annamariánská uhličitá koupel

Tato velice účinná procedura využívá vlastností bublinek oxidu uhličitého, CO2. Při koupeli se tělo obalí jemnými perličkami a po počátečním pocitu chladu navodí perličkový plášť příjemné teplo, způsobené dilatací kožních kapilár. Oxid uhličitý se vstřebává kůží a pomáhá rozšiřovat periferní cévy, čímž zlepšuje hlavně prokrvení končetin a pokožky. Tento efekt vám pomůže nejen snížit krevní tlak a usnadnit práci vašemu srdci, ale i zlepšit výživu, pružnost a hydrataci pokožky.

Regenerační přísadová koupel

Jde o koupel s přísadou účinné látky, která se v teplé vodě díky ideálnímu prokrvení kůže a podkoží dobře vstřebává do organismu. Bylinné a minerální substance v koupeli podporují krevní oběh, povzbuzují a odstraňují stres a únavu. V teplé koupeli se zároveň svalstvo příjemně uvolní a zvýší se ohebnost kloubů. Prohřátí a prokrvení těla zlepšuje i svalovou a kloubní výživu.

Hydromasážní koupel

Koupele provádíme ve speciální vaně opatřené profesionálním systémem Air Jet, kde tryskami proudí vzduch pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Během koupele prostřídáme několik masážních schémat tak, abyste mohli co nejefektivněji relaxovat a uvolnit svalové a psychické napětí. Tyto koupele pozitivně působí proti svalové únavě, bolesti zad a šíje. Pomohou vám i při chronické bolesti po úrazech a ztuhlosti svalů způsobené špatnými pohybovými stereotypy.

Hydromasážní koupel

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti