Upravit stránku

Annamariánská uhličitá koupel

Tato velice účinná procedura využívá vlastností bublinek oxidu uhličitého, CO2. Při koupeli se tělo obalí jemnými perličkami a po počátečním pocitu chladu navodí perličkový plášť příjemné teplo, způsobené dilatací kožních kapilár. Oxid uhličitý se vstřebává kůží a pomáhá rozšiřovat periferní cévy, čímž zlepšuje hlavně prokrvení končetin a pokožky. Tento efekt vám pomůže nejen snížit krevní tlak a usnadnit práci vašemu srdci, ale i zlepšit výživu, pružnost a hydrataci pokožky. Procedura je možná po konzultaci s lékařem.

Regenerační přísadová koupel

Jde o koupel s přísadou účinné látky, která se, díky ideálnímu prokrvení kůže a podkoží v koupeli dobře vstřebává do organismu. Přísady jsou bylinné či minerální substance, které podporují krevní oběh, odstraňují stres a únavu, relaxují a povzbuzují. Při aplikaci teplé koupele dochází zároveň k relaxaci svalstva, zvyšuje se ohebnost kloubů, prohřátí a prokrvení zlepšuje výživu svalů i kloubů.

Hydromasážní koupel

Koupele provádíme ve speciální vaně opatřené profesionálním systémem Air Jet, kde tryskami proudí vzduch pod vysokým tlakem a provádí masáž celého těla. Během koupele prostřídáme několik masážních schémat tak, abyste mohli co nejefektivněji relaxovat a uvolnit svalové a psychické napětí. Tyto koupele pozitivně působí proti svalové únavě, bolesti zad a šíje. Pomohou vám i při chronické bolesti po úrazech a ztuhlosti svalů.

Hydromasážní koupel