Upravit stránku

Rituál královny Kleopatry ALQVIMIA

Jde o prastarý rituál, který má dodat ženě pocit výjimečnosti a ženskosti. Rituál začíná tělovým peelingem směsí solí z Mrtvého moře a vzácných olejů, následuje detoxikační tělový zábal a masáž obličeje exotickými oleji z kadidla a myrhy. Vzácné oleje omladí pokožku, dodají jí sametový vzhled a dotvoří auru ženské smyslnosti. Rituál je zakončen tělovou aroma masáží oleji s kadidlem a myrhou jako symbolem věčného mládí.

Rituál radosti ALQVIMIA

Rituál radosti vám dodá novou porci optimismu a pomůže naplno pocítit radost ze života. Revitalizující síla citrusů pokožku hydratuje, zregeneruje a dodá jí hloubkovou výživu. Svěží aroma povzbuzuje sebedůvěru a přinese psychický klid. Rituál začíná tělovým peelingem směsí solí z Mrtvého moře, vzácných olejů a šťávy z čerstvého ovoce. Následně vaše tělo ošetříme detoxikačním zábalem. Na závěr vás uvolníme celotělovou aroma masáží oleji s přísadou citrusů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti