Upravit stránku

Slim Laboratory

Vanquish Me

Jedná se o revoluční technologii pro bezkontaktní odstranění tuku. Ničí tukové buňky, aniž by poškodila tkáně v okolí tukových vrstev. Jedná se o neinvazivní terapii, kdy je nad ošetřovanou oblast nastaven radiofrekvenční aplikátor, který zahřeje podkoží na teplotu 40 °C, při které dochází k rozpadu tukových buněk. Selektivní působení umožňuje ošetřovat velké oblasti s minimálním rizikem poškození svalů a vnitřních orgánů. Cílem ošetření je dosáhnout redukce objemu tukové tkáně hlavně v pase, ale přístrojem můžeme ošetřovat také stehna.

Starvac - přístrojová modelace problémových partií

Velmi efektivní procedura se speciálním přístrojem Starvac. Hlavice přístroje je tvořena dvěma válečky, mezi které je pod tlakem vtahována kožní řasa. Jemnými tahy hlavicí usměrňujeme proud lymfy centrálně a zároveň stimulujeme prokrvení vybrané oblasti. Rozprouděním lymfy odvádíme toxiny a přebytečnou tekutinu z tkání a zpevníme kolagenní vlákna. Starvac vám pomůže při obezitě, celulitidě, zregeneruje pokožku těla a pomocí vakuové terapie dokáže zpevnit i oblast ňader, břicha a hýždí.

Exilis - ultrazvuková liposukce

Kontaktní technologie, která významně redukuje podkožní tukovou tkáň. Přístroj kombinuje vysokofrekvenční ultrazvuk a infračervené světlo tak, aby docházelo k cílené destrukci tukových buněk. Terapii využíváme k ošetření obtížných lokalit, jako jsou tukové polštářky v oblasti beder a boků.