Upravit stránku

Slim Laboratory

Vanquish Me

Jedná se o revoluční technologii pro bezkontaktní odstranění tuku. Ničí tukové buňky, aniž by poškodila tkáně v okolí tukových vrstev. Jedná se o příjemnou neinvazivní terapii, kdy je nad ošetřovanou oblast nastaven radiofrekvenční aplikátor, který zahřeje podkoží na teplotu 40 °C, při které dochází k rozpadu tukových buněk. Selektivní působení umožňuje ošetřovat velké oblasti s minimálním rizikem poškození svalů a vnitřních orgánů. Cílem ošetření je dosáhnout redukce objemu tukové tkáně hlavně v pase, ale přístrojem můžeme ošetřovat také stehna.

X–WAVE estetická rázová vlna

X-WAVE ničí tuk v místech, kde se jej nedaří odbourat dietou ani cvičením.  Rázové vlny narušují tukové buňky, které se po ošetření rozpadají. Stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce, napíná podkožní svalová vlákna a pokožka  následně vypadá hladší, zdravější a mladší. X-WAVE je ideálním doplňkem pro vyhlazení pokožky po invazivní liposukci.

Lymphapress - ošetření celulitidy a obezity

Příjemná procedura, která pomáhá od otoků dolních končetin, pocitu „těžkých nohou“ a celulitidy. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou (dochází k naplňování jednotlivých komor speciálního návleku), která účinně podpoří svalovou pumpu. Drenáž pomáhá urychlit tok lymfy a stimuluje odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v podkoží. Procedura není vhodná pro osoby s křečovými žilami.

Starvac - přístrojová modelace problémových partií

Velmi efektivní procedura se speciálním přístrojem Starvac. Hlavice přístroje je tvořena dvěma válečky, mezi které je pod tlakem vtahována kožní řasa. Jemnými tahy hlavicí usměrňujeme proud lymfy centrálně a zároveň stimulujeme prokrvení vybrané oblasti. Rozprouděním lymfy odvádíme toxiny a přebytečnou tekutinu z tkání a zpevníme kolagenní vlákna. Starvac vám pomůže při obezitě, celulitidě, zregeneruje pokožku těla a pomocí vakuové terapie dokáže zpevnit i oblast ňader, břicha a hýždí.

Exilis - ultrazvuková liposukce

Kontaktní technologie, která významně redukuje podkožní tukovou tkáň. Přístroj kombinuje vysokofrekvenční ultrazvuk a infračervené světlo tak, aby docházelo k cílené destrukci tukových buněk. Terapii využíváme k ošetření obtížných lokalit, jako jsou tukové polštářky v oblasti beder a boků.