Upravit stránku

Kosmetika

Luxusní kosmetické ošetření tree fo life babor

Ošetření Tree of Life vybíráme individuálně dle typu pleti a měníme jej pro různá roční období. Po důkladném vyčištění provede kosmetička diagnózu pleti a vybere z několika speciálních řad vhodné produkty Babor, kterými je pleť ošetřena. Součástí ošetření je zahřívací maska, peeling, aplikace séra, speciální masáž, originální maska, závěrečný krém a barvení obočí.
 

Luxusní kosmetické ošetření tree of life babor pro muže

I muži by měli pečovat o pokožku obličeje, proto BABOR vytvořil speciální kosmetickou řadu pro muže. Po vyčištění provede kosmetička diagnózu pleti a vy-bere ze speciální řady pro muže vhodné produkty Babor, kterými je pleť ošetřena. Součástí ošetření je zahřívací maska, peeling, aplikace séra, speciální masáž, originální maska a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření s masáží obličeje babor skinovage

Originální BABOR kosmetické ošetření s produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, aplikaci Babor ampule, komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou babor skinovage

Cílem tohoto ošetření je okamžité vypnutí pleti. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, aplikaci Babor ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, úžasnou kolagenovou masku BABOR Collagen Biomatrix Mask a závěrečný krém.

Kosmetické liftingové ošetření hsr babor pro zralou pleť

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek. Oblíbené a originální ošetření, které je doslova legendou značky BABOR.
 

Kosmetické ošetření doctor babor clean performance

Doctor Babor Clean Formance je založen z 98 % na organických surovinách. Neobsahuje lepek, laktózu, silikony, parabeny, minerální oleje, mikro plasty ani žádné další syntetické suroviny. Tato řada, díky svým antioxidačním a silně regeneračním vlastnostem dodává pokožce větší pružnost. Ošetření obsahuje povrchové čištění, peeling, aplikaci séra, komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření doctor babor pro elesticitu, pevnost a tónování pleti

Jedná se o ošetření „lékařskou“ řadou kosmetiky pro zpevnění kontur obličeje, oblasti krku a brady. Dochází při něm k vyplnění a vypnutí unavené pleti v oblasti tváří a čela a k vyhlazení vrásek. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, speciální séra, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou sérem a závěrečný krém.
 

Mini kurz líčení

V rámci kurzu vás kosmetička naučí základní tipy a triky na přirozené denní líčení. To vše s kosmetickými produkty značky Babor.

barvení obočí

V průběhu každého kosmetického ošetření, je možné upravit a nabarvit obočí podle přání klienta.

V průběhu každého kosmetického ošet-ření, je možné upravit a nabarvit obočí podle přání klienta.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti