Upravit stránku

Kosmetika

Kosmetická ošetření jsou prováděna precizní německou kosmetikou Babor.
Jejich produkty můžete zakoupit zde.

Luxusní kosmetické ošetření tree of life babor

Ošetření Tree of Life vybíráme individuálně dle typu pleti a měníme jej pro různá roční období. Po důkladném vyčištění provede kosmetička diagnózu pleti a vybere z několika speciálních řad vhodné produkty Babor, kterými je pleť ošetřena. Součástí ošetření je zahřívací maska, peeling, aplikace séra, speciální masáž, originální maska, závěrečný krém. Úpravu a barvení obočí lze k ošetření dokoupit.
 

Luxusní kosmetické ošetření tree of life babor pro muže

I muži by měli pečovat o pokožku obličeje, proto BABOR vytvořil speciální kosmetickou řadu pro muže. Po vyčištění provede kosmetička diagnózu pleti a vy-bere ze speciální řady pro muže vhodné produkty Babor, kterými je pleť ošetřena. Součástí ošetření je zahřívací maska, peeling, aplikace séra, speciální masáž, originální maska a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření s masáží obličeje babor skinovage

Originální BABOR kosmetické ošetření s produkty řady SKINOVAGE dle typu pleti. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, aplikaci Babor ampule, komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření s kolagenovou maskou babor skinovage

Cílem tohoto ošetření je okamžité vypnutí pleti. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, aplikaci Babor ampule, masáž obličeje, krku a dekoltu, úžasnou kolagenovou masku BABOR Collagen Biomatrix Mask a závěrečný krém.

Kosmetické liftingové ošetření hsr babor pro zralou pleť

Excelentní liftingové ošetření luxusní řadou HSR® Lifting s pěti aktivními účinnými látkami, zaměřenými na redukci vrásek. Oblíbené a originální ošetření, které je doslova legendou značky BABOR.
 

Kosmetické ošetření babor clean formance

Doctor Babor Clean Formance je založen z 98 % na organických surovinách. Neobsahuje lepek, laktózu, silikony, parabeny, minerální oleje, mikro plasty ani žádné další syntetické suroviny. Tato řada, díky svým antioxidačním a silně regeneračním vlastnostem dodává pokožce větší pružnost. Ošetření obsahuje povrchové čištění, peeling, aplikaci séra, komplexní masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku a závěrečný krém.
 

Kosmetické ošetření doctor babor pro elesticitu, pevnost a tónování pleti

Jedná se o ošetření „lékařskou“ řadou kosmetiky pro zpevnění kontur obličeje, oblasti krku a brady. Dochází při něm k vyplnění a vypnutí unavené pleti v oblasti tváří a čela a k vyhlazení vrásek. Ošetření obsahuje povrchové čištění, zahřívací masku, peeling, speciální séra, liftingovou masáž obličeje, krku a dekoltu, krémovou masku obohacenou sérem a závěrečný krém.
 

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti