Upravit stránku

Přírodní slatinný zábal

Slatinný zábal výborně funguje jako terapie artróz, artritid, bolestí páteře a bolestí svalů. Na zábal používáme několikacentimetrovou vrstvu prohřáté slatiny. Materiálem obložíme vybrané partie a zabalíme celé tělo do přikrývky. Akumulované teplo se dostane hluboko do tkání, uvolní svaly, odplaví zánětlivé zplodiny a zregeneruje tkáně vašeho těla. Zábal zmírní svalové napětí i bolest a působí protizánětlivě.

Přírodní slatinný obklad

Plástve tvoří silná vrstva slatiny umístěná mezi dvě membrány. Na kůži se přiloží propustná membrána tak, aby mohly přírodní látky přímo působit na vybrané místo. Na nepropustnou stranu membrány pak přiložíme tepelný polštář, který vás příjemně zahřeje a prokrví vybrané partie vašeho těla. Slatinný obklad redukuje napětí, bolesti a křeče v oblasti ramenních kloubů, krční i bederní páteře a působí regeneračně i na pokožku.

Parafínový zábal rukou

Ošetření parafínem je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak odstranit ztuhlost drobných kloubů ruky a zlepšit jemnou motoriku. Ruce vám několikrát po sobě ponoříme do teplého parafínu a tím se na pokožce vytvoří parafínový film. Poté je zabalíme do plátna a ponecháme v zábalu. Aplikace parafínu významně zlepší pohyblivost a redukuje bolestivost drobných kloubů. Zábal má také pozitivní účinky na výživu nehtů.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti