Upravit stránku

Klasická masáž částečná/celková

Tato masáž vám navodí velmi příjemnou relaxaci celého těla i mysli. Podporuje cirkulaci v povrchových žilách, lymfatických cévách, zlepšuje výživu tkání a zmírňuje bolest. Ať už využijete částečnou, či celkovou variantu, klasická masáž dokonale uvolní masírované svalstvo, umožní vstřebávání otoků, někdy pozitivně ovlivní i bolest hlavy.

Klasická masáž částečná/celková

Podvodní masáž částečná

Masáž je kombinací teploléčby a léčby mechanické. Podvodní masáž provádí specialista proudem vody v teplé lázni, kdy pod tlakem 1–2 kPa namasíruje vybrané partie. Masáž uvolňuje spasmy, odstraňuje bolesti zad a svalovou únavu. Podvodní masáží je možné zlepšit také stav jizev a celulitidy.

podvodní masáž částečná

Těhotenská masáž, 12.–36. týden těhotenství

V citlivém období těhotenství jsou některé části těla ženy nadměrně namáhané, především pak páteř, svalstvo zad a oblast krční a bederní páteře. A právě úleva od bolesti zad je hlavním efektem této procedury. Masáž vám, v poloze na zádech a v polosedu, provede školený masér. Zaměří se na oblast zad a šíje a samozřejmě se zcela vyhne oblasti břicha.

Masáž reflexní – ploska nohy

Unikátní metoda využívá tisíciletých znalostí čínské medicíny. Naše ploska nohy má až 7200 nervových zakončení a představuje tak mapu orgánů našeho těla. Tlakovým ošetřením různých bodů a plošek na chodidle dokáže zkušený masér pozitivně ovlivnit krevní oběh, imunitu i regeneraci těla. Masáží dosáhnete úlevy při bolestech svalů a kloubů i při bolestech hlavy, pomůže vám při alergii či nespavosti. Důležitým efektem je i psychické a fyzické uvolnění, masáž účinně redukuje následky stresu.

Masáž na vodním lůžku Hydro-Jet

Suchá masážní vana, v níž proud vody masíruje tělo přes pružnou fólii. Zvyšuje celkové prokrvení organismu a snižuje svalové napětí. Tím napomáhá lepšímu vstřebávání kyslíku v cévním řečišti, snižuje hladinu toxických látek ve svalech a přispívá k rychlejší regeneraci tkání. Navíc podporuje vyplavování endorfinů a zlepší vaši psychickou pohodu, snižuje krevní tlak a pozitivně působí na oběhový systém.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti