Upravit stránku

Fyzikální terapie

Magnetoterapie

Terapeutické využití magnetů má dlouhou historii. Magnetická pole mají v organismu analgetické a protizánětlivé působení, zvyšují prokrvení tkání, uvolňují spasmy, redukují otoky a urychlují hojení. Magnetoterapie využívá účinky elektromagnetického pole aplikovaného pomocí válce nebo podložky.

Elektroterapie / VAS – distanční elektroléčba

Jedná se o elektroléčebné proudy bez nutnosti přikládání kontaktních elektrod (distanční elektroterapie) s přídavným efektem fototerapie. Během terapie dochází k prohřátí hluboko uložených tkání a orgánů, zvyšuje se místní metabolismus, podporuje se vstřebávání chronických zánětlivých, poúrazových a pooperačních infiltrátů a zlepšuje se elasticita vaziva. Terapie má významné analgetické účinky.

vas

Ultrazvuková terapie

Využívá pozitivních účinků mechanického vlnění k uvolnění svalového napětí, podpoře vstřebání tkáňové ho otoku a ovlivnění lokálního metabolizmu.

Laser – skener

Laser je monochromatické polarizované světlo. Naši terapeuti používají neinvazivní laser s biostimulačním účinkem. Biostimulace zvyšuje prokrvení a pevnost tkání, podporuje obnovení kolagenu, urychluje regeneraci. Tento efekt se využívá v kosmetologii. Na pohybový aparát působí laser silně protizánětlivě a analgeticky. Můžeme jím také významně zlepšit zhmoždění, záněty šlach, artrózy a neuralgii.

Lympha press – kompresní terapie, ošetření celulitidy a obezity

Příjemná procedura, která pomáhá od otoků dolních končetin, pocitu „těžkých nohou“ a celulitidy. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou (dochází k naplňování jednotlivých komor speciálního návleku), která účinně podpoří svalovou pumpu. Drenáž pomáhá urychlit tok lymfy a stimuluje odvod toxických a odpadních látek nahromaděných v podkoží. Procedura není vhodná pro osoby s křečovými žilami.

Lympha press

X-WAVE – rázová vlna terapeutická

X-WAVE ničí tuk v místech, kde se jej nedaří odbourat dietou ani cvičením.  Rázové vlny narušují tukové buňky, které se po ošetření rozpadají. Stimuluje tvorbu kolagenu v pokožce, napíná podkožní svalová vlákna a pokožka  následně vypadá hladší, zdravější a mladší. X-WAVE je ideálním doplňkem pro vyhlazení pokožky po invazivní liposukci.

X-WAVE – rázová vlna terapeutická