Upravit stránku

Zážitkové koupele

Polynéská koupel Modrá laguna, balneo

Blankytně modrá koupel s myriádou malých bublinek obsahuje prospěšné látky pro ochranu a hydrataci pokožky. Azurová barva a přírodní vůně navodí pocit dokonalé relaxace na pobřeží Indického oceánu. Koupel obsahuje zklidňující a hydratační mikrořasy Dunaliellu a Spirulinu, bílou vodní lilii a esenciální citrusové oleje pro hydrataci, tonizaci a relaxaci.

Polynéská koupel Modrá laguna pro dva, Tropical Island

Společný zážitek pro dva, blankytně modrá koupel s myriádou malých bublinek, hudba a odpočinek s atmosférou laguny. Azurová voda, příjemná vůně, tropické ovoce a nápoje navodí pocit dokonalé relaxace na tropickém ostrově. Koupel obsahuje zklidňující a hydratační mikrořasy Dunaliellu a Spirulinu, bílou vodní lilii a esenciální citrusové oleje na hydrataci, tonizaci a relaxaci.

Koupel Indocean, vulkanická pudrová mléčná koupel

Mléčnou koupel si dopřávala již bájná královna Kleopatra. Po staletí oblíbená koupel zajišťovala ženám hebkou pleť a zvyšovala tím jejich přitažlivost. Mléčné tablety Indoceane přemění vanu v duhově bílou koupel s relaxačními a hydratačními účinky. Koupel obsahuje mikrořasu Marine Chlorella pro zjemnění pokožky, Qi-Marine pro relaxaci, regeneraci a ochranu, svatý lotos pro zjemnění, zklidnění a zvýšení mikrocirkulace.