Upravit stránku

Kosmetické zábaly

Vodní lůžko Soft Pack

Soft Pack je unikátní technologie, která umožní maximální účinek terapeutických látek, které byly na tělo naneseny. Na tělo aplikujeme účinné látky a pomalu vás spustíme do 37°C vody, přičemž mezi tělem a vodou zůstává nepropustná fólie. Budete tak „plavat“ v optimálním prostředí, nadlehčováni teplou vodou. Soft Pack působí velmi blahodárně na nervovou soustavu, kardiovaskulární aparát a svalový tonus.

Liftingový zábal BABOR ve vodním lůžku Soft Pack

Účinná procedura pro klienty s unavenou či vysušenou pokožkou, pro maminky po porodu, pro klienty, kteří potřebují obnovit pružnost pokožky po úbytku váhy. Liftingové substance se nanesou na pokožku a jejich vstřebávání je potencováno ideálním prokrvením pokožky ve vodní lázni Soft Pack.

Liftingový zábal BABOR

Jde o stejnou proceduru jako výše uvedená. Rozdíl je v tom, že klient není uložen do vodního lůžka. Procedura se využívá pro klienty s výraznou nadváhou, kteří nemohou využít vodní lůžko Soft Pack.

Rejuvenační zábal BABYLONIA ve vodním lůžku Soft Pack

Tento unikátní pleťový elixír je připravován podle tradičních alchymistických postupů. Pryskyřice a vzácné dřeviny jako santal, myrha a benzoin (linderovka) jsou máčeny, jejich extrakt je pak doplněn jedinečnými esenciálními oleji z citronu a kadidla. Je to koktejl mládí, který vrací pokožce pevnost díky omlazujícím účinkům myrhy a kadidla, jež znaly už dávné civilizace. Jejich vstřebávání je potencováno ideálním prokrvením pokožky ve vodní lázni Soft Pack.

Rejuvenační zábal BABYLONIA

Jde o stejnou proceduru, jako je výše uvedená. Rozdíl je v tom, že klient není uložen do vodního lůžka. Procedura se využívá pro klienty s výraznou nadváhou, kteří nemohou využít vodní lůžko Soft Pack.

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti